Dekorativní váza Bianca BB šedá

Váza o rozměrech 22 x 42 x 22cm, Materiál dřevotříska a kapizové skořepiny, Barva šedo-zlatá.

Dekorativní váza pouze na umělé nebo sušené květiny.

Skladem
Kód: 00220106
1 799 Kč –30 % 1 259 Kč
Kategorie: Vázy
Záruka: 2 roky
Dekorativní váza Bianca BB šedá zlata
1 799 Kč –30 %
Doprava zdarma nad 1800,-
Doprava zdarma
nad 1800 Kč
Odeslání objednávky do 24 hod.
Odeslání objednávky
do 24 hod.

Dekorativní váza Bianca

Nádherná dekorativní váza která jistě upoutá pozornost každého Vašeho hosta, je zdobena malými kousky z kapizové skořepiny. Váza je určena především k dekoraci o samotě, ale lze ji naplnit sušenými květinami nebo jinými dekoračními květinami či větvičkami. Váza vkusně vyplní prázdné místo na Vašem televizním stolku. Tato okouzlující váza vnese do Vašeho obývacího pokoje krásnou a příjemnou atmosféru útulného domova.

Tip: Váza Bianca odpovídá svoji charakteristikou požadavkům pro podlahovou vázu. Je dostatečně vysoká (42cm), objemná a hlavně výrazná a tak si ji můžete umístit i na nějaké šikovné místo na podlaze. Pokud se rozhodnete vázu něčím vyplnit, vhodnou volbou je pak dřevěné či sušené aranžmá.

Upozornění, tato váza je pouze dekorativní. Není vhodná pro květiny vyžadující vodu.

Čistěte pouze vlhkým hadříkem a teplou vodou. Poté otřete vázu do sucha.

 

Co jsou to kapízové skořepiny?

Kapízové skořepiny, známé jako Capiz Shell je ochranný plášť měkkýše. Používá se pro dekorativní předměty, okenní tabule, svítidla, kuchyňské náčiní, lustry a různé šperky. Tento druh měkkýšů se nachází v jihovýchodní Asii převážně na Filipínách, které jsou jedním z největších světových producentů a vývozců kapizových skořápek. Jméno, "capiz", bylo ve skutečnosti pojmenováno po provincii v oblasti Visayas na Filipínách, kde se tito měkkýši vyskytují nejvíce. Kapizové skořápky se používají také k výrobě šelaku, lepidel, pájecího olova a barev. Capiz shell je vyhledávaný pro svůj jemný vzhled a přirozený lesk.

 

 

 

 

_______________________________________________

Tagy: Váza - dekorativní - dekorace - do police - moderní - váza na květiny - aranžmá - sušina - neobyčejná váza - poutavá váza - mozaika - lepená - bytové doplňky - bytová dekorace- výzdoba - obývací pokoj - výstavná váza - váza jako dárek - široká váza - objem - jak naaranžovat květiny ve váze - vázy - výběr - doplněk - lagurus - pampová tráva - černá - šedá - bílá - stříbrná - kapízová váza - velká váza - podlahová váza

Zpět do obchodu