Fotorámeček BB Ornament

Rámeček na fotografii o velikosti cca 20 x 2 x 24,5 cm, Materiál MDF (dřevovláknitá deska), Barva bílá.

Na fotografie o velikosti 10 x 15 cm.

Skladem
Kód: 00220901
259 Kč
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Záruka: 2 roky
Doprava zdarma nad 1800,-
Doprava zdarma
nad 1800 Kč
Odeslání objednávky do 24 hod.
Odeslání objednávky
do 24 hod.

Fotorámeček

Zdobený fotorámeček je báječnou dekorací do každého domova. Nejen že vyplní prázdné místo na polici a krásně vypadá, ale hlavně nám vystavuje fotografie, které zachycují pro nás tak důležité okamžiky v našich životech a nebo osoby, které máme rádi. Pokud chcete mít tyto chvíle nebo osoby stále na očích, vyberte si krásný rámeček na fotku, která Vám je bude neustále připomínat.

Náš fotorámeček Ornament je vyrobený ze dřeva a vyniká svým vyřezávaným zdobením, které má po celém svém obvodu. Výřezy jsou opravdu detailní. Rámeček si můžete buď zavěsit na zeď a nebo postavit kamkoliv Vás napadne díky vlastnímu stojánku.

Tip: Zavěste rámeček na přírodní provázky, které budou uvázány po stranách vrchního rámu a spojeny uprostřed. Celý rámeček pak pověste na zeď. Dodáte tak celému fotorámečku romantický Provence styl.

Co je to materiál MDF?

MDF anglicky Medium Density Fibreboard je v překladu středně tvrdá dřevovláknitá deska která vzniká lisováním dřevěných vláken. Hlavní surovinou pro její výrobu je smrkové dřevo bez kůry. Jedná se o přírodní materiál, neboť se vyrábí bez použití lepidel.

 

 

 

 

_______________________________________________

Tagy: rámeček na fotku - fotoramecek - zdobený fotorámeček - romantický fotorámeček - rámeček s ornamenty - dekorační rámeček na fotografii - dekorativní fotorámeček - fotografie na zdi - jak zarámovat fotku

Zpět do obchodu