Lucerna Ammy BB 29 cm

Lucerna o velikosti 11 x 11 x 29cm, Materiál kov a sklo, Barva bílá.

Skladem
Kód: 00220301
599 Kč –23 % 459 Kč
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Záruka: 2 roky
kovova-lucerna-bila-se-sklem-svitilna-svicen-dekorace-01
599 Kč –23 %
Doprava zdarma nad 1800,-
Doprava zdarma
nad 1800 Kč
Odeslání objednávky do 24 hod.
Odeslání objednávky
do 24 hod.

Kovový svícen

Tato krásná kovová lucernička vykouzlí Váš domov útulnějším. Světýlko svíčky prozáří lucernou a navodí tak velice příjemnou atmosféru večera. Můžete si ji vystavit se svíčkou, ale i prázdná lucerna bude krásným doplňkem vašeho obývacího pokoje.

Nenechte se připravit o romantickou atmosféru, kterou ve Vás probouzí zapálené svíčky ani při venkovním sezení. Lucerna chrání plamínek svíčky před sfouknutím a stejně tak chrání vše v okolí před plamínkem. Svítilnu můžete umístit kamkoliv na stůl, polici, komodu, parapet okna nebo venkovní schody. Můžete ji ale i zavěsit do prostoru. Tento bytový doplněk je nejen velice moderní dekorací, ale i bezpečnou pojistkou proti nechtěnému požáru. 

 

Zajímavosti o lucernách

Vznik luceren se řadí do středověku, kde se právě vyráběly z kovového rámu. Lucerny se používali, aby plamínek neuhasil déšť či vítr a hlavně aby nedocházelo k požárům. Lucerny se také využívaly v námořnictví přičemž se světlem signalizovala komunikace. Dnes už se lucerny vyrábějí nejen z kovu, ale i ze dřeva, proutí a nebo plastu. 

 

 

 

 

_______________________________________________

Tagy: Lucernička - svítilna - svícen - ochrana na svíčku - světýlko - dekorace - bytové doplňky - kouzlo domova - atmosféra - romantika - hřejivý domov - kov - lampion - lampička - svíčka - propracovaná lucerna - bílá lucerna

 

 

 

Zpět do obchodu