Dekorativní postava BB Yoga lady

Soška yoga lady o velikosti cca 32 x 12 x 23cm, Materiál Pryskyřice a sklo, Barva zlatá, bílá a černá.

Skladem
Kód: 00220601
2 999 Kč –30 % 2 099 Kč
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Záruka: 2 roky
yoga lady dekorace dekorativni postava joga sklo pryskyrice
ZDARMAZDARMA 2 999 Kč –30 %
Doprava zdarma nad 1800,-
Doprava zdarma
nad 1800 Kč
Odeslání objednávky do 24 hod.
Odeslání objednávky
do 24 hod.

Žena v yoga pozici

Postava ženy v jóga pozici bude ideální dekorací do jóga studia, ale i v domácnosti každého jogína. Tato luxusní soška je zpracovaná z pryskyřice a skla, který sošce dodává brilantní vzhled. Soška ženy je připevněna k podstavci, který zajišťuje její stabilitu. Tímto jedinečným kouskem vyzdvihnete Váš interiér zase o level výš a zajisté ho nepřehlédne žádný z Vašich hostů. Dekorace nejlépe vynikne v minimalistickém stylu bydlení, ale krásně bude zdobit i jakoukoliv polici, ve které ji vytvoříte dostatek místa, aby vynikla.

 

Jóga jako taková

Slovo Jóga by se dalo do českého jazyka přeložit jako "obnovení spojení individuálního Já". Nejstarší zmínky k józe sahají do let  900 až 500 př. n. l. Jóga je soubor cvičení, které pročišťují tělo, zlepšují odolnost organismu a nervovou soustavu. Výhody tohoto cvičení přinášejí uvolnění, energii, zbavení se stresu, snížení váhy a celkový vnitřní klid. Můžeme ji nazvat jako poznání sebe sama.

 

 

 

 

_______________________________________________

Tagy: dekorační předměty - socha v yoga pozici - joga pozice - dárek pro jogína - luxusní dekorace - velká dekorace - vhodné do kanceláře - výzdoba do kanceláře - moderní dekorace - moderní výzdoba - moderní bydlení 

Zpět do obchodu