Rámeček na zeď BB Žena s dítětem

Rámeček o rozměrech cca 27,5 x 3 x 29 cm, Materiál Mangové dřevo a Pryskyřice, Barva hnědá a stříbrná.

Skladem
Kód: 00220801
1 299 Kč –30 % 909 Kč
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Záruka: 2 roky
Rámeček na zeď  Žena s dítětem-rámeček s postavou
1 299 Kč –30 %
Doprava zdarma nad 1800,-
Doprava zdarma
nad 1800 Kč
Odeslání objednávky do 24 hod.
Odeslání objednávky
do 24 hod.

Rámeček na zeď - žena a dítě

Chcete vkusně oživit Váš interiér? Zdali ano, pak je naprosto správnou volbou tento dřevěný rámeček s postavou ženy a dítěte uvnitř. Rám je vyrobený z kvalitního Mangového dřeva, o kterém je známo, že je velice oblíbené pro výrobu masivního nábytku. Mangové dřevo je tvrdé a má širokou škálu barev a tak je ideální na výrobu atraktivních, moderních a designových dekorací. Soška ženy s dítětem je pak vyrobena z pryskyřice neboli resinu, která má vzhled starožitného povrchu. Spojení těchto dvou materiálu (Mangového dřeva a Polyresinu) působí velice luxusně. Tento typ "obrazu" je vysoce moderní a originálně vyplní prázdné místo na Vaši zdi. 

Upozornění. Součásti balení nejsou háčky ani šrouby na připevnění obrazu. Obraz má v rámu připravené díry na přichycení.

 

 

 

 

_______________________________________________

Tagy: obraz na stěnu - obrázky na zeď - rámeček na zeď - rámeček místo obrazu - čím nahradit obraz - originální nástěnné dekorace - čím vyzdobit stěnu - moderní obraz  - rám s postavou - dárek k narození dítěte - mateřská láska - symbol mateřství

Zpět do obchodu